Особливості вибору ламп для світильників в стилі лофт


Купуючи стильний і модний світильник в лофт стилі в Ваш інтер'єр, перед Вами незмінно постане питання правильного підбору і вибору ламп. Адже, саме правильно обрана світлодіодна або ретро лампа відповідає за освітленість Вашого простору, створюють затишок і гармонію або навпаки, яскраво підкреслюють ті чи інші унікальні і цікаві елементи Вашого декору.

Отже, перш ніж приступити до вибору лампочок, дайте відповідь на головне питання: Ваш стильний, модний і безумовно гарний світильник, люстра або бра повинні:

 - приковувати погляд і підкреслювати стилістику інтер'єру?

 - висвітлювати виділену локальну зону або об'єкт?

 - заливати світлом простір і служити яскравим джерелом освітлення?

Залежно від завдань, який Ви ставите перед люстрою, бра, підвісом в стилі лофт, і відбувається підбір ламп. У сучасному світі «освітлення» все лампи діляться на дві великі групи: лампи розжарювання, ретро лампи, лампи Едісона, які не економлять Ваш бюджет і світлодіодні лампи, покликані заощаджувати електроенергію.


Моделі і види світильниківМоделі світильників MSK electric

У разі, коли Ви хочете повністю витримати стилістику лофт напрямки в інтер'єрі, Вам просто необхідні ретро лампи, лампи Едісона, як їх називають, в світлі яких Ваш світильник чи люстра будуть виглядати найбільш виграшно.


Лампа Эдісона фото

Лампи Едісона бувають різних форм (куля, груша і т.д.), але головна їхня відмінність це наявність всередині яскравих світних ниток і бурштиновий, тепле світло, що випромінюється ретро лампами. Такі ретро лампи звичайно не можуть бути основним джерелом світла, але ідеальні для локального освітлення, створення настрою і повністю відповідають терміну лофт освітлення. Єдиним недоліком звичайно ж залишається порівняно невеликий термін експлуатації і споживання електроенергії.

     Природно, одним з основних критеріїв при підборі тієї чи іншої лампи в світильник, буде і кінцевий зовнішній вигляд світильника. Завдяки різноманітності форм ретро ламп, Ви можете як змусити люстру або світильник виглядати незвично і цікаво, так і витримано у відповідності зі стилістикою.

ак, наприклад, при підборі ламп в світильники «тарілки», найбільш виграшно виглядатимуть лампи круглої або кулястої форми. Сферичні лампи також найбільш часто використовують в світильниках і люстрах з плафонами сітками.

Сферична лампа MSK фото

У той же час, в залежності від форми самого плафона підвісного світильника, доречно зупинити свій вибір і на ретро лампі в вигляді «груші», яка найбільш поширена.

Світильник груша фото

Йдучи в ногу з часом, світлодіодні технології добралися до здавалося б такого вантажного освітлення, як освітлення в лофт стилі. Зараз, Ви можете поєднати всі плюси ретро ламп і ламп Едісона з істотною економією електроенергії, а значить Ваших коштів, завдяки лінійці світлодіодних ламп Едісона.

Світлодіодна лампа Едісона фото

Такі лампи не тільки витримані в тематиці освітлення loft, але дозволяють Вам вибрати різноманітну форму, потужність і навіть спектр світіння. Світлодіодні ретро лампи можуть виступати і в ролі основного освітлення за рахунок потужності і бути яскравим декоративним елементом за рахунок цікавих форм (серце, куля, труба).

Лампа MSK Electric куля


Так, потужність led ретро ламп може бути до 8W, що є аналогом лампи 75W, а значить яскравість такої лампи буде набагато більше.

Лампочки та що вибрати

Як і в випадку в ретро лампами, світлодіодні ретро лампи також мають своїх фаворитів, на користь яких покупці найчастіше залишають свій вибір. До них відносяться світлодіодні ретро лампи у вигляді кулі і у вигляді груші. Такі лампи найчастіше зустрічаються в інтер'єрах лофт тематики і універсальні у використанні. Крім того, багато клієнтів при освітленні приміщення використовують дві форми світлодіодних ламп одночасно.


Підводячи підсумки, рекомендації покупцям: підбираючи світлодіодні ретро лампи в люстри або світильники рекомендуємо звертати увагу на форму самого плафона світильника / бра, його колірне рішення і розташування.


Також, до плюсів світлодіодних ламп Едісона можна віднести і можливість вибору спектра світіння тобто вони можуть випромінювати не тільки теплий, бурштиновий світ, а й мати нейтральний (денної) спектр світіння, що може вигідно підкреслювати форму світильника або люстри без зменшення їх яскравості


У певних моделях світильників і підвісах в лофт стилі, в настінних бра або стельових світильниках буде доречно використання і звичайних світлодіодних ламп, які дають яскравий, насичений світло, дозволяють повністю висвітлювати простір і економити електрику.

Led лампи MSK Electric

Тому, сміливо вибирайте led лампочки потужністю від 8 до 15w виходячи їх потрібного Вам спектра світіння (білий, жовтий, нейтральний). Використанням саме звичайних світлодіодних ламп доречно з лофт світильниках і підвісах закритого типу, де форма самого джерела світла не так важлива для стилістики інтер'єру.


Найпростішим, бюджетним варіантом, який в той же час впишеться в стилістику лофт стилю, буде використання ламп розжарювання!

Дані лампочки звичні для нас, світять яскраво, коштують не дорого. Головний недолік даних ламп розжарювання - термін експлуатації і більше в порівнянні з led лампами споживання електроенергії. Рекомендуємо купувати лампи розжарювання тільки як тимчасовий варіант, коли Ви, наприклад, не визначились до кінця, які саме лампи в світильник Вам необхідні

Лампа MSK Electric фото