Меню
Your Cart

Про нас

MSK ELECTRIC Український виробник світильників та люстр

Компанія MSK Electric заснована в 2017 році. Головним напрямком було виготовлення промислових світильників.

Команда MSK ELECTRIC завжди надихалася лофт стилем як в інтер'єрах, так і в освітленні.

З 2018 року ми направили свої зусилля на розробку своєї лофт продукції. Почали з простих виробів на базі того обладнання, що у нас було, а потім верстатів ставало все більше, що дозволило істотно розширити виробництво: розробляти серії світильників, додати кольорових рішень і незвичайних форм. На сьогоднішній день, асортимент світильників і люстр в стилі лофт величезний.

Наша продукція - це поєднання якості і сучасного урбаністичного дизайну, переплітаючогося з класичними мотивами.
Акцент - на поєднанні функціональності, міцності і довговічності.

Вся продукція сертифікована і виконана з високоякісних матеріалів, адже ми дорожимо своєю репутацією і піклуємося про наших клієнтів.

Компанія MSK ELECTRIC активно співпрацює з інтернет-магазинами і роздрібною мережею магазинів освітлення по всій Україні.

Різноманітність форм і моделей надасть можливість кожному клієнту підібрати освітлення під свій смак і дизайн. Але навіть при відсутності потрібного Вам розміру або дизайну, ми можемо змінити конструкцію світильників під Ваш проект.

Ми не зупиняємося на досягнутому і кожен день наші дизайнери розробляють для Вас все більш цікаві і різноманітні колекції освітлення: споти, підвісні світильники і люстри різних кольорів і модифікацій.

Спеціально для клієнтів, на нашому Youtube-каналі, ви можете подивитися, як виглядають світильники в реальному житті з різних сторін, як виглядають з включеним світлом, знайти серії світильників і побачити як вони поєднуються між собою.

Кожен наш світильник зроблений з любов'ю. Ця кропітка робота для того, щоб дійсно створити якісний продукт, який здатний створити стильну атмосферу в кожному будинку. Наша місія - подарувати світло в кожне вікно.