Меню
Your Cart

Про нас

MSK ELECTRIC Український виробник світильників та люстр


Світильники, пропоновані нами, більш доступні, в порівнянні з аналогічними пропозиціями на ринку светотехнікі.Ми можемо забезпечити будь-яку кількість товару, що сподобався, комбінувати різні лінійки і моделі завдяки широкому асортименту. У нас представлені практично всі моделі, затребувані на ринку освітлення.


Ми намагаємося задовольнити потреби і очікування клієнтів і прагнемо до більшого. Можливо індивідуальне виготовлення світильників під Ваш проект. У нас є спеціальні пропозиції для дилерів і дизайн студій.


Конкуруючи на ринку світлотехніки, наші дизайнери постійно стежать за тенденціями в освітленні і активно працюють над розширенням ассортімента.Проізводство світильників, люстр, бра новітніх серійних моделей - наш пріоритет. Ми працюємо з огляду на індивідуальний підхід і дотримуючись тенденцій моди.Компанія Msk Electric запрошує до співпраці торгові організації, юридичні особи і приватних підприємців.


Продукція компанії має високий рівень якості і сертифікована на території України.


Окремі умови співпраці передбачені для дистриб'юторів, інтернет магазинів, роздрібних магазинів і дизайнерів! Ви можете отримати індивідуальну ціну на всю продукцію.


Залиште заявку на сторінці контакти і наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей.